אם לשתיים לא קיבלה טיפול ונפטרה – תביעה שהוגשה על ידי משרדנו

אינפוזיה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המנוחה, אם לשתיים, בנות 7 ושנתיים, סבלה ממחלה קשה. בתחילת ספטמבר 2017 הגיעה המנוחה לבית החולים כשהיא סובלת מחום, צמרמורת ושיעול ואובחנה כסובלת מווירוס CMV (ציטומגלו וירוס).

למרות זאת, ולמרות שבדיקות מעבדה במיון אישרו שהיא סובלת מהזיהום, היא לא קיבלה טיפול נגד הווירוס אלא רק טיפול אנטיביוטי, ולאחר כחמישה ימי אשפוז שוחררה. כעבור יממה, חזרה פעם נוספת לבית החולים, ושוחררה שוב ללא טיפול. בפעם השלישית הגיעה המנוחה לביה"ח כשהיא סובלת מאי־ספיקה נשימתית עקב התפשטות הזיהום, ורק אז הונשמה, הורדמה וקיבלה טיפול. למחרת הידרדר מצבה, היא הונשמה וכעבור חודש נפטרה.
 
משרדנו הגיש תביעה כנגד בית החולים שיבא בטענה שהטיפול התרופתי שקיבלה המנוחה החל מאוחר מדי, עובדה שהובילה לפטירתה. התיק מתנהל בבית המשפט מחוזי מרכז.
 
לקריאת הכתבה ב"ישראל היום":
 https://www.israelhayom.co.il/article/611747?fbclid=IwAR1j-szt4SJcuRCGuMa8FyYEPFsLn_fzumDCLMaD9M7F1j3KwlP8susCnUM
דורית פילו

דורית פילו

עו"ד פילו הינה מומחית בתחום נזקי הגוף והרשלנות הרפואית משנת 1999. במהלך השנים היא ניהלה תיקים מורכבים ובעלי היקף כספי גבוה מאד בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית. עו"ד פילו ייצגה בעברה את הממסד הרפואי וחברות הביטוח, וניסיונה בעבר, כמו גם ניסיונה כיום בניהול תיקים אלו, מקנים לה ראיה מעמיקה ורחבה בעלת 360 מעלות של התחום.
עו"ד פילו מרצה בתחום בפני גורמים רפואיים ובפני גורמים פרטיים.

מאמרים דומים

אדם שנפגע מרשלנות רפואית עבר מספר ניתוחים באוזן. הניתוחים בוצעו בהצלחה, אבל למרות זאת הוא נותר עם ירידה קשה בשמיעה – קיבל פיצויים בגובה של 275,000 ₪

פס"ד מעניין שניתן לאחרונה (תיק זה לא טופל במשרדנו): מ' היה בן 63 כאשר ניגש לרופא אף-אוזן-גרון לאחר שהרגיש ירידה בשמיעה בשתי האזניים. הרופא בדק

קראו עוד