לקוחת המשרד תקבל 385,500 ש"ח !! תגמולי ביטוח סיעודי במשך 5 שנים, לאחר ערעור שהגשתי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

באחד הימים התקשרה אליי סוכנת ביטוח (שמפנה אליי באופן שוטף תיקים בהם חברות ביטוח מסרבות לשלם ללקוחות שלה) וסיפרה לי על לקוחה שלה, חולת סרטן במצב קשה, שחברת הביטוח "הפניקס" דחתה את תביעתה לביטוח סיעודי. נפגשתי עם הלקוחה בביתה, לאור מצבה, ואי אפשר היה לפספס את מצבה הקשה. הלקוחה סבלה מסרטן שד, עם גרורה בראש, אשר באותו שלב הוחלט לא לנתחה. עקב הגרורה סבלה מהתקפים אפליפטיים עם פגיעה קשה בצד שמאל של הגוף ואשפוזים חוזרים עקב כך.

הגשתי ערעור לחברת הביטוח וביקשתי לדעת על יסוד מה נדחתה תביעתה לביטוח סיעודי. בתשובה נשלח לי דו"ח הערכה תפקודית, שבוצע לבקשת חברת הביטוח, על ידי רופא מטעם חברת "נעם". בהתאם לדו"ח נקבע כי הלקוחה שלי הינה עצמאית בכל הפעולות, למעט פעולה אחת.

הגשתי ערעור לחברת הביטוח וחברת הביטוח ביצעה בדיקה חוזרת, אשר הפעם קבעה כי הלקוחה סיעודית ואושרו לה תגמולי ביטוח בסל של 6,425 ש"ח בכל חודש, למשך 5 שנים!

דורית פילו

דורית פילו

עו"ד פילו הינה מומחית בתחום נזקי הגוף והרשלנות הרפואית משנת 1999. במהלך השנים היא ניהלה תיקים מורכבים ובעלי היקף כספי גבוה מאד בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית. עו"ד פילו ייצגה בעברה את הממסד הרפואי וחברות הביטוח, וניסיונה בעבר, כמו גם ניסיונה כיום בניהול תיקים אלו, מקנים לה ראיה מעמיקה ורחבה בעלת 360 מעלות של התחום.
עו"ד פילו מרצה בתחום בפני גורמים רפואיים ובפני גורמים פרטיים.

סיפורי הצלחה נוספים