לקוחת המשרד קיבלה פיצוי בסך של כ- 160,000 ש"ח בתיק תאונת דרכים מורכב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מדובר היה בצעירה שנדרסה במעבר חצייה והנהג הפוגע נעלם ולא היו ידועים פרטיו. לאחר ניהול מו"מ ארוך מול קרנית חברה לביטוח, סוכם על פיצוי בסך של כ- 160,000 ש"ח, אף שהנהג לא אותר.

אלו הדברים שכתבה הלקוחה לאחר סיום התיק:

"הגענו לעו"ד דורית פילו בעקבות פגיעת עבודה. לאחר שבדקנו כמה עורכי דין, שמלבד זה שהיו פחות אנושים ושהסתכלו עלינו כתיק לא ריווחי ולא כאדם שעבר חוייה קשה, גם העריכו את סכום הפגיעה שלנו ואחוזי הנכות כאפסיים ולא משתלמים כלכלית.
כשהגענו לדורית היא אמרה לנו את כל כיווני החקירה האפשריים אפילו שהיינו תיק קטן עבורה הקדישה לנו המון! ולכן החלטנו שאנחנו הולכים איתה.
עו"ד דורית בדקה וחקרה כל קצה חוט אפשרי הייתה תמיד זמינה עבורנו והדריכה אותנו יד ביד בכל התהליך עם כל הגופים הנוספים כמו ביטוח לאומי, במקצועיות וידע רב. וכן תמכה והובילה אותנו בקבלת ההחלטות.
עו"ד דורית פילו הייתה מקצועית מאוד והשיגה עבורנו מה שאף עו"ד אחר לא חלם בטח לא אנחנו!
אנחנו כבר מצאנו את עו"ד שתלווה אותנו רק בדברים טובים ב"ה…
דורית תודה תודה על הכל
מעריכה את כל ההשקעה"

דורית פילו

דורית פילו

עו"ד פילו הינה מומחית בתחום נזקי הגוף והרשלנות הרפואית משנת 1999. במהלך השנים היא ניהלה תיקים מורכבים ובעלי היקף כספי גבוה מאד בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית. עו"ד פילו ייצגה בעברה את הממסד הרפואי וחברות הביטוח, וניסיונה בעבר, כמו גם ניסיונה כיום בניהול תיקים אלו, מקנים לה ראיה מעמיקה ורחבה בעלת 360 מעלות של התחום.
עו"ד פילו מרצה בתחום בפני גורמים רפואיים ובפני גורמים פרטיים.

סיפורי הצלחה נוספים