התיק הסתיים בסכום של 10% מסכום התביעה המקורי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד תיק שהגיע לסיומו המוצלח.
לקוחה שנתבעה על סכום של כ- 300,000 ש"ח על ידי עוזרת הבית שלה, בגין זכויות שונות לאורך שנות העסקתה. העוזרת טענה לתקופת העסקה ולשעות העסקה ארוכות בהרבה ממה שהיה בפועל, והיתה מחלוקת עובדתית גדולה בין הצדדים. בסופו של דבר, לאחר מו"מ ארוך וקשה, במסגרת הליך גישור, הסתיים התיק בסכום של 10% מסכום התביעה המקורי, המשקף רק את הזכויות שהגיעו לאותה עוזרת בית בתקופה בה באמת עבדה אצל הלקוחה שלי.
הטיפ שלי לכל מעסיקי עוזרות הבית: דווחו עליהן למוסד לביטוח לאומי! מדובר בפעולה פשוטה, בעלות נמוכה, אשר מעבר להיותה חובה חוקית של המעסיק, היא גם תגן עליכם במקרה של תאונת עבודה או במקרה מעין זה שבו עובדת מגישה לפתע תביעה כספית גבוהה בגין זכויות שונות, הכוללת בתוכה טענות חסרות כל אמת.

דורית פילו

דורית פילו

עו"ד פילו הינה מומחית בתחום נזקי הגוף והרשלנות הרפואית משנת 1999. במהלך השנים היא ניהלה תיקים מורכבים ובעלי היקף כספי גבוה מאד בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית. עו"ד פילו ייצגה בעברה את הממסד הרפואי וחברות הביטוח, וניסיונה בעבר, כמו גם ניסיונה כיום בניהול תיקים אלו, מקנים לה ראיה מעמיקה ורחבה בעלת 360 מעלות של התחום.
עו"ד פילו מרצה בתחום בפני גורמים רפואיים ובפני גורמים פרטיים.

סיפורי הצלחה נוספים

יולדת נפטרה מתסחיף מי שפיר עקב זירוז לידה מיותר ועקב אי הבאת מכשיר מציל חיים לטיפול בה. בני משפחתה, לקוחות המשרד, הגישו תביעה בעקבות האירוע הטרגי

המנוחה הגיעה לחדר מיון בבית החולים אסף הרופא, בשל מעקב הריון עודף בתום 40 שבועות הריון כאשר היא בריאה לחלוטין, שם ניתנה לה תרופה הגורמת

קראו עוד

תביעה של מליונים הוגשה נגד בתי החולים שהתרשלו בטיפול בלקוח המשרד והותירו אותו נכה

לקוח המשרד עבר פעמיים אירוע לבבי, אבל בכל פעם שהגיע לבית החולים "מאיר" הוא לא טופל. לאחר בדיקת מאמץ שעבר בקופת החולים, אליה נשלח על ידי בית החולים, נדהם הרופא מכך שהוא שוחרר והפנה אותו שוב לבית החולים.

קראו עוד