ללקוח המשרד נשרף הרכב, חברת כלמוביל שילמה פיצויים גבוהים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במסגרת הסדר פשרה, לקוח המשרד קיבל תשלום כולל בסך של 175,000 ש"ח, בגין אבדן גמור של הרכב שלו ושל ציוד שהיה ברכב, לאחר שבמהלך נסיעה של הלקוח ומשפחתו, הרכב עלה באש. למרבה המזל, הלקוח ומשפחתו הספיקו לצאת בזמן מהרכב.

התיק הזה היה מורכב במיוחד, מאחר ולאותו לקוח לא היה ביטוח מקיף של הרכב והתביעה התנהלה כנגד יבואנית הרכב (והמוסך המורשה שלה) וחברת הביטוח שביטחה אותה.

במסגרת כתב ההגנה, הוכחשה האחריות לאירוע ובמסגרת ההליך הוגשו לא פחות מ-4 חוות דעת. בסופו של יום, לאחר הליך גישור ומו"מ ארוך וממושך, גובש הסכם פשרה.

לקריאת הכתבה שהתפרסמה בענין – לחץ כאן.

 

דורית פילו

דורית פילו

עו"ד פילו הינה מומחית בתחום נזקי הגוף והרשלנות הרפואית משנת 1999. במהלך השנים היא ניהלה תיקים מורכבים ובעלי היקף כספי גבוה מאד בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית. עו"ד פילו ייצגה בעברה את הממסד הרפואי וחברות הביטוח, וניסיונה בעבר, כמו גם ניסיונה כיום בניהול תיקים אלו, מקנים לה ראיה מעמיקה ורחבה בעלת 360 מעלות של התחום.
עו"ד פילו מרצה בתחום בפני גורמים רפואיים ובפני גורמים פרטיים.

סיפורי הצלחה נוספים

יולדת נפטרה מתסחיף מי שפיר עקב זירוז לידה מיותר ועקב אי הבאת מכשיר מציל חיים לטיפול בה. בני משפחתה, לקוחות המשרד, הגישו תביעה בעקבות האירוע הטרגי

המנוחה הגיעה לחדר מיון בבית החולים אסף הרופא, בשל מעקב הריון עודף בתום 40 שבועות הריון כאשר היא בריאה לחלוטין, שם ניתנה לה תרופה הגורמת

קראו עוד