לקוחת המשרד, שאושרו לה תגמולי ביטוח סיעודי למשך 5 שנים, תקבל תשלום רטרואקטיבי בסך של 60,271 ש"ח, לאחר שהתקבל ערר שהגשתי בעניין.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מדובר בלקוחה שהגישה 3 פעמים תביעת ביטוח סיעודי ל"הפניקס", כמבוטחת של קופת חולים מאוחדת. 3 פעמים היא נבדקה על ידי רופאים/אחיות מטעם "הפניקס" ו- 3 פעמים היא נדחתה והניקוד שקיבלה היה 0 מתוך 6. הגשתי בשמה ערעור ל"הפניקס" ולאחר בדיקה שנערכה בנוכחותי, הניקוד שקיבלה היה 5/6!! ונקבע כי היא זכאית לתגמולי הביטוח  הסיעודי מיום הבדיקה החדשה. לא הסכמתי לקביעה הזו, שכן הלקוחה כבר הגישה הרי תביעות בעבר ונדחתה 3 פעמים, והיא באותו מצב פיזי ולכן הגשתי ערעור נוסף ודרשתי לקבל תגמולי ביטוח רטרואקטיבית. הערעור שלי נקבע לדיון בפני בוועדת הערר בנוכחות נציגי קופ"ח מאוחדת והפניקס חברה לביטוח. במסגרת הדיון טענתי כי הלקוחה שלי היתה זכאית לתגמולי הביטוח החל מחודש 05/2017 ולא מחודש 11/2018, ולכן היא זכאית לקבל תשלומים רטרואקטיבית מאותו מועד. נציגי הקופה ונציגי "הפניקס" התנגדו לטענה ולאחר דיון שהתקיים, הערר התקבל ואושרו ללקוחה תשלומים רטרואקטיביים לתקופה של 17 חודשים!!

דורית פילו

דורית פילו

עו"ד פילו הינה מומחית בתחום נזקי הגוף והרשלנות הרפואית משנת 1999. במהלך השנים היא ניהלה תיקים מורכבים ובעלי היקף כספי גבוה מאד בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית. עו"ד פילו ייצגה בעברה את הממסד הרפואי וחברות הביטוח, וניסיונה בעבר, כמו גם ניסיונה כיום בניהול תיקים אלו, מקנים לה ראיה מעמיקה ורחבה בעלת 360 מעלות של התחום.
עו"ד פילו מרצה בתחום בפני גורמים רפואיים ובפני גורמים פרטיים.

סיפורי הצלחה נוספים