לקוחת המשרד תקבל תגמולי ביטוח סיעודי בסך כולל של 213,960 ש"ח (משך 5 שנים) עקב ערעור שהגשנו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הלקוחה הגישה, בעצמה, 3 פעמים תביעה לתגמולי ביטוח סיעודי. 3 פעמים, נשלחו רופא/אחות מטעם חברת הביטוח ולאחר שבדקו אותה קבעו כי היא עצמאית בכל פעולות היומיום ואינה זכאית לתגמולי ביטוח סיעודי (הניקוד שניתן לה 0 מתוך 6, בטענה שהיא עצמאית בכל פעולות היומיום). לאור קביעה זו, כמובן ש – 3 תביעותיה נדחתה.

הגשתי ערעור לחברת הביטוח וביקשתי לבצע בדיקה חוזרת בנוכחותי. לאחר ביצוע הבדיקה ולאור המסמכים שהגשתי, נקבע ללקוחה ניקוד של 5 מתוך 6!!! כלומר היא הוגדרה כסיעודית באופן מלא ותקבל תשלום חודשי של 3,566 ש"ח כל חודש משך 5 שנים! מדובר על תשלומים בסך כולל של 213,960 ש"ח!

מצורפת כתבה מפרגנת שהתפרסמה בענין.

 

דורית פילו

דורית פילו

עו"ד פילו הינה מומחית בתחום נזקי הגוף והרשלנות הרפואית משנת 1999. במהלך השנים היא ניהלה תיקים מורכבים ובעלי היקף כספי גבוה מאד בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית. עו"ד פילו ייצגה בעברה את הממסד הרפואי וחברות הביטוח, וניסיונה בעבר, כמו גם ניסיונה כיום בניהול תיקים אלו, מקנים לה ראיה מעמיקה ורחבה בעלת 360 מעלות של התחום.
עו"ד פילו מרצה בתחום בפני גורמים רפואיים ובפני גורמים פרטיים.

סיפורי הצלחה נוספים

יולדת נפטרה מתסחיף מי שפיר עקב זירוז לידה מיותר ועקב אי הבאת מכשיר מציל חיים לטיפול בה. בני משפחתה, לקוחות המשרד, הגישו תביעה בעקבות האירוע הטרגי

המנוחה הגיעה לחדר מיון בבית החולים אסף הרופא, בשל מעקב הריון עודף בתום 40 שבועות הריון כאשר היא בריאה לחלוטין, שם ניתנה לה תרופה הגורמת

קראו עוד