פיצויים בסך כולל של 150,000 ש"ח נפסקו ללקוח המשרד שפוטר מעבודתו באופן משפיל ומבזה

עמ 49 פסק נ.ט.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בשנת 2017 הגיע אליי לקוח למשרד וסיפר לי שעבד כמזכיר במושב מסוים משך 23 שנים ויום אחד, כמה שבועות לאחר בחירות שהתקיימו לוועד המושב, הוא חזר מחופשה למשרדו, ניסה לפתוח את הדלת ולא הצליח. ניסה שוב ושוב, אבל הדלת לא נפתחה.
כעבור כמה דקות הגיע יו"ר הוועד החדש ואמר לו שהם החליפו את המנעול למשרד שלו והוא מתבקש לצאת לחופשה באופן מיידי.

כך, אחרי 23 שנות עבודה, גילה הלקוח שהוא פוטר מעבודתו באמצעות החלפת המנעול למשרדו!

הוגשה תביעה כנגד המושב לקבלת זכויות שונות ולפיצויים בגין המהלך המשפיל שבו הוא פוטר. בתגובה המושב הגיש תביעה שכנגד כנגד הלקוח על סכום של כ- 300,000 ש"ח בטענות הזויות וחסרות כל אמת.

לאחר 3 שנות מאבק בבית הדין לעבודה, ניתן ביום 5.4.20 פסק דין שקבע כי הלקוח יקבל סכום כולל של כ- 150,000 ש"ח ושהתביעה שכנגד נדחית מכל וכל! מעבר לכספים שיקבל התובע, הרי שאחרי כל מה שהוא חווה, אכן הצדק יצא לאור, כמו שהוא כתב לי:

"לדורית היקרה תודה ענקית על הטיפול בתביעה, נלחמת בבית דין לעבודה עבורי כלביאה מול שלוש עורכות דין מאחד המשרדים הגדולים לדיני עבודה והוכחת את צדקתי".

דורית פילו

דורית פילו

עו"ד פילו הינה מומחית בתחום נזקי הגוף והרשלנות הרפואית משנת 1999. במהלך השנים היא ניהלה תיקים מורכבים ובעלי היקף כספי גבוה מאד בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית. עו"ד פילו ייצגה בעברה את הממסד הרפואי וחברות הביטוח, וניסיונה בעבר, כמו גם ניסיונה כיום בניהול תיקים אלו, מקנים לה ראיה מעמיקה ורחבה בעלת 360 מעלות של התחום.
עו"ד פילו מרצה בתחום בפני גורמים רפואיים ובפני גורמים פרטיים.

סיפורי הצלחה נוספים