פיצויים נכבדים ביותר בגובה של מאות אלפי ש"ח ישולמו ללקוחת המשרד שהועברה מתפקידה הניהולי הבכיר כשהיא בת 64.5 שנים

ברכה מי.ק.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בחודש ינואר 2020 הגיעה אליי למשרד לקוחה שכיהנה בתפקיד בכיר מאד בארגון גדול ומורכב מאד, כשהיא נסערת מאד. היא סיפרה לי שמנכ"ל הארגון אמר לה שהגיעה העת שלה לפרוש מתפקידה (היא היתה אז בת 64.5 שנים), ובעוד היא מנסה להבין מה קורה לה, מתברר לה שהמנכ"ל כבר חתם על הסכם עבודה עם עובדת אחרת, הצעירה ממנה ב- 30 שנה, אשר אמורה להחליף אותה בתפקידה…
מיותר לציין את סערת הנפש שהעובדת חוותה לאחר שנות עבודה ארוכות ומסורות במיוחד (בשלב מסוים היא אמרה לי שהיא מרגישה שהיא על סף התקף לב…).
משך חודשיים אינטנסיביים ליוויתי אותה יום יום. החל מהליך שימוע, מו"מ שלא צלח, הגשת צו מניעה דחוף לבית הדין האזורי לעבודה, דיון דחוף בבית הדין, וכלה בהסכם פשרה מצוין, שנחתם לאחר מו"מ קשה וממושך, ובמסגרתו היא קיבלה פיצויים נכבדים ביותר בגובה של מאות אלפי ש"ח, שיפצו אותה גם על הנזק הכלכלי שנגרם לה מעזיבתה את העבודה לפני גיל פרישה וגם על עגמת הנפש.
התחושה הזו, של תיקון עוול כה חמור והחזרת השלווה לחייה של הלקוחה – שווה מבחינתי כל קושי בעבודה הזו, ויש לא מעט…

וכמובן שהדברים שהלקוחה כתבה לי רק מוסיפים על התחושה הטובה: "לעו"ד דורית פילו היקרה, תודה על הליווי המשפטי והמקצועי המסור. הפגנת חוכמה, רגישות וזהירות. צללת לתוך ארגון בעל מבנה משפטי שונה מהרגיל (קואופרציה), למדת להכיר ולמפות את המבנה התאגידי של הארגון, מנהלי הארגון, רשת שותפויות עסקיות שקשורות לארגון ועוד. ניהלת אירוע בלוח זמנים קצר ביעילות וענייניות. אני מאחלת לך הצלחה רבה".

דורית פילו

דורית פילו

עו"ד פילו הינה מומחית בתחום נזקי הגוף והרשלנות הרפואית משנת 1999. במהלך השנים היא ניהלה תיקים מורכבים ובעלי היקף כספי גבוה מאד בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית. עו"ד פילו ייצגה בעברה את הממסד הרפואי וחברות הביטוח, וניסיונה בעבר, כמו גם ניסיונה כיום בניהול תיקים אלו, מקנים לה ראיה מעמיקה ורחבה בעלת 360 מעלות של התחום.
עו"ד פילו מרצה בתחום בפני גורמים רפואיים ובפני גורמים פרטיים.

סיפורי הצלחה נוספים