תשמעו נתון מדהים: מעל 93% מנפגעי רשלנות רפואית כלל לא מגישים תביעה!!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הנתון הזה מדהים ממספר היבטים:

1. איך זה שכל כך הרבה אנשים שחייהם התהפכו בעקבות הרשלנות – לא מרגישים צורך לקבל פיצוי על הנזקים שלהם?

2. מאחר ואת כ-ל העבודה עושה עורך הדין – למה הם בכלל מתלבטים?!? הרי כל מה שצריך לעשות לקוח, זה להרים טלפון לעו"ד שמומחה בתחום, לספר לו את הסיפור (כבר בטלפון אני יכולה לתת הערכה ראשונית על התיק), ובמידה ויש "קייס" לקבוע פגישה. לאחר מכן, כל!!! הטיפול נעשה על ידי עורך-הדין, כל "כאב הראש" עובר אליו.

3. ללקוחות רבים "לא נעים" לתבוע את הרופא שהתרשל. מה שהם לא יודעים, שתביעות כאלה לא מוגשות כנגד אותו רופא (אלא רק במקרים נדירים מאד), אלא כנגד המוסד הרפואי בו התבצעה הרשלנות. כך, שלא מדובר בתביעה של הנפגע כנגד אותו רופא, אלא למעשה בתביעה שלו כנגד המוסד הרפואי ולמעשה כנגד חברת הביטוח המבטחת את המוסד הרפואי. אין התנהלות אישית בין הנפגע לבין הרופא.

דורית פילו

דורית פילו

עו"ד פילו הינה מומחית בתחום נזקי הגוף והרשלנות הרפואית משנת 1999. במהלך השנים היא ניהלה תיקים מורכבים ובעלי היקף כספי גבוה מאד בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית. עו"ד פילו ייצגה בעברה את הממסד הרפואי וחברות הביטוח, וניסיונה בעבר, כמו גם ניסיונה כיום בניהול תיקים אלו, מקנים לה ראיה מעמיקה ורחבה בעלת 360 מעלות של התחום.
עו"ד פילו מרצה בתחום בפני גורמים רפואיים ובפני גורמים פרטיים.

מאמרים דומים

אדם שנפגע מרשלנות רפואית עבר מספר ניתוחים באוזן. הניתוחים בוצעו בהצלחה, אבל למרות זאת הוא נותר עם ירידה קשה בשמיעה – קיבל פיצויים בגובה של 275,000 ₪

פס"ד מעניין שניתן לאחרונה (תיק זה לא טופל במשרדנו): מ' היה בן 63 כאשר ניגש לרופא אף-אוזן-גרון לאחר שהרגיש ירידה בשמיעה בשתי האזניים. הרופא בדק

קראו עוד